+48 89 644 30 00

ul. Wojska Polskiego 2D, Iława

instalacje@ivendo.pl

O nas

Jakość poparta pasją i doświadczeniem

Firma IVENDO Solar jako producent działający w branży fotowoltaiczne oferuje swoim klientom innoacyJne produkty przystosowane do wszyst­kich systemów montażowych. Nasi odbiorcy cenią sobie nie tylko wysoką Jakość komponentów, ale także prostotę samej konstrukcji. Wykorzystywane przez naszą firmę rozwiązania z pełnym powodzeniem stosowane są przy dachach płaskich, skośnych o zróżnicowanym poszy­ciu oraz przy instalacjach naziemnych.

Wielkim wyzwaniem naszych czasów Jest pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych w celu uzyskania niezależności energetycznej. Oferujemy inteligentne systemy produkcji i zarządzania energią, zapewniaJące maksymalną efektywność energetyczną i bezpieczeń­stwo.

Instalacja fotowoltaiczna na dach skośny
Instalacja fotowoltaiczna na dach płaski
Uznanie za wykonane inwestycje
Nasze projekty uzyskały uznanie w inwestycjach objętych programami krajowymi i unijnymi dotyczącymi odnawialnych źródeł energii. Celem naszej firmy jest Jak najlepsze zaspokoJanie potrzeb naszych klientów oraz propagowanie idei ochrony środowiska naturalnego. Odnawialne źródła energii oferują nam oszczędności z wykorzystaniem źródeł naturalnych. Produkty wykorzystywane w instalacjach fotowoltaicznych cechu Ją się unikatowym desighnem i wyglądem.
Doświadczenie i gwarancja
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży solarnej zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy instalaqe fotowoltaiczne o mocy kilku MW Nasza firma skupia się na stałym doskonaleniu swoich produktów Marka IVENDO Solar Jest gwarancją wysokiej jakości wszystkich komponentów systemów fotowoltaicznych, jego stabilnego oraz bezawaryJnego działania
Instalacja fotowoltaiczna na dach skośny
Instalacja fotowoltaiczna na dach skośny
Serwis i realizacja inwestycji

Nasi speqaliści zajmujący się doradztwem technicznym pomogą Państwu rozwiązać każdą kwestię związaną z artykułami prezentowany­mi przez naszą firmę oraz przy kwestiach instalaqi fotowoltaicznych.

Każdą inwestycję traktujemy w indywidualny sposób. Dobieramy ją do potrzeb i możliwości inwestora oraz wykonujemy ją w możliwie najkrót­szym i dogodnym terminie.